Відгуки про компанію Katsiman
- Николай С.
- Павло В.
- Олег М.
- Олександр Д.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВадим Б.
Спальник хороший. Сину сподобався.
- Павло К.
- Андрій В.
Замовив дощовик пончо. Отримав, все класно, хороший дощовик)
Продавцеві дякую ☺️- Коментар продавця
Раді що вам сподобалось) Носіть із задоволенням))
- Коментар продавця
Раді що вам сподобалось) Носіть із задоволенням))
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОксана Г.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaТатьяна П.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaНиколай Т.
